• Неодамнешно
  • -30 %
царинење исклучителна кристал булчински хривнија рака синџир за жените булчински рака накит трговија на големо

царинење исклучителна кристал булчински хривнија рака синџир за жените булчински рака накит трговија на големо

DEN 295.00
DEN 421.92

Количина на стоки
Тековен


Внимание : за Америка купувачи, не избере epacket, тоа е побавно од стандардните aliexpress превозот!
Испорака Детали
цел value > $200 бесплатен превозот преку ARAMEX ,EMS,DHL,Fedex
цел вредност
Со цел да се направи ќе се добие објект што е можно поскоро,понекогаш и ние ќе го избере побрз начин да брод од,различни од она што го одбереш.Ние ќе ви остават порака,ве молиме да обрнете внимание на тоа!
1)следење на број ќе се објават на интернет на вториот ден по предмети се испраќаат.
2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинење време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Време на испорака може да потрае подолго време во текот на сезоната за одмор.
3)Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе изјават тоа со пониска вредност,ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Дополнителни давачки може да се cllected во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ве молиме контактирајте со нас ако не rerceive во рок од 60days,јас ќе ви одговори во рок од 12ч.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Должина:
adjustable
Стил:
Женски
Материјал:
Легура
Процесот:
позлата
Производство Број:
SL0015
Продажбата сериски број:
JM5
Видови:
Нараквици
Моделирање:
Цвеќиња
Пакет:
Поединечно завиткани
Прилики за подароци:
Рекламирање и промоција, сувенири , прослави годишнината , emplo
обичај обработка:
Is

Најдобри понуди