• Неодамнешно
Античкиот Бронза и Сребро Позлатен 2 Бои се Мешаат Двојно Цвет Со Јасни Кристал Внатре Легура Еластична Хривнија Накит Закачам

Античкиот Бронза и Сребро Позлатен 2 Бои се Мешаат Двојно Цвет Со Јасни Кристал Внатре Легура Еластична Хривнија Накит

DEN 379.20

Количина на стоки
Тековен


Desctription
Испорака Метод : (Кога ќе цел, тоа значи, вие се согласувате со нашите превозот метод) Ако Вашата Вкупно Цел Износ( да Може да се Меша со Различни Производи Од Нашата Продавница) Цел Брод Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Број) Бесплатен Превозот (Освен ако не Изберете Регистрирани и Плати Превозот Цена,Тогаш Ние Испрати По Ваша Избраниот Метод) Цел≥Брод Виза Кина Воздухопловната Регистрирани Пост Бесплатен Превозот Цел≥Брод Виза Изразат Испорака(DHL/ФЕДЕКС/EMS/ARAMEX Бесплатен Превозот ќе испрати различни превозот метод automaticly според вашите вкупно цел износ спектар како што е подолу три, и покрај тоа што само одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Бесплатна Испорака на Вашата Нарачка, Плаќање
За Нас
Ние сме биле посветени на fahsion накит бизнис над 10 години. Можеме да го прифатиме обичај цел дизајни.
Производи се движат : shamballa белегзии,кабелот нараквици,накит сетови,булчински накит или групи,кристално накит,алуминиумски хривнија накит,шамија шарм,итн.
Ние секогаш се нудат повеќето конкурентни цени со најдобрите услуги и најдобрите производи. Вашите барања или прашања обично одговорил во 24hrs.

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
is_customized:
Yes
Дијаметар:
Папка
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Бар Поставување
Материјал:
Кристал
позлата:
Античкиот Злато Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
BRC0979

Најдобри понуди