• Неодамнешно
година Нови корејски Бренд Дизајн Нараквици за Жените Деликатна Едноставна Срцето Изјава Хривнија pulseras mujer

година Нови корејски Бренд Дизајн Нараквици за Жените Деликатна Едноставна Срцето Изјава Хривнија pulseras mujer

DEN 48.00

Количина на стоки
Тековен


2016 година Нови корејски Бренд Дизајн Нараквици за Жените Деликатна Едноставна Срцето Изјава Хривнија pulseras mujer
Опис : Item Speicification : 100% Сосема Нов и Со Висок Quanlity Материјал : алуминиум Главната Боја : Како на сликата
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на P a y p l,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако ther
е било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
1.Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат ,што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради differents причини.Но, без разлика што ,
ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем се случиле за време на трансакции .
2.Сите предмети имаат една месеци гаранција .Тоа опфаќа поправка или замена на неисправни производи .
3.Ако у имаат неисправни објектот кој што сакате да се вратите или размена , ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката.
Испорака
1.Сите предмети ќе се организира превозот во рок од 3-5 дена по приемот расчисти исплата .
2.Ве молиме проверете ја вашата детална адреса и контакт број внимателно пред да ја поднесете вашата цел.
3.Ние обично нудат кина пост воздух mail, хонгконг пост воздух mail ,EMS, fedex ,DHL.
4.Било увозни давачки abd пријави се на купувачи одговорност ,Да се обезбеди вашите минимален данок ,ние може да се изјасни како "подарок / примерок" со ниска вредност.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации .Многу благодарност однапред.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите
проблем.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА!

Други карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
Пресечените алки
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Кристал
позлата:
Светло Жолта Боја
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
016-3-01
Бренд Име:
NUNCAD
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Облечен Повод:
Партија, Секојдневно Носење ,Шопинг,Одмор,свадба, роденден, годишнина подарок
Пакет:
Задебелување opp вреќа
Капка превозот и трговија на големо:
трговија на големо,dropshipping ред
дизајн:
2018 Нов Моден Дизајн

Најдобри понуди