• Неодамнешно
  • -10 %
шарени девојки слатка бонбони форма лист хривнија керамика jewlery гроздобер дама рака orname бесплатен превозот Нова Година, Божиќ подарок

шарени девојки слатка бонбони форма лист хривнија керамика jewlery гроздобер дама рака orname бесплатен превозот Нова

DEN 111.00
DEN 123.84

Количина на стоки
Тековен


>>>Производот Фото
ГОЛЕМИНА : Просечна Големина Со еластична(за 16cm)
Керамички Мушка Големина : околу 0.8 cm(дијаметар)
>>>Пакување Детали
Сите производи се внимателно паркирани за да се избегне можна штета во превозот, па тоа е речиси невозможно да се биде demaged. Ако било breakness во превозот, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Надворешниот Картон Opp Кеси Стандард Пакување Меур филм
>>Qulity И Услуга
Нашите производи се направени од страна на рака,Толку убава збор не е лесно.Сите производи се qulity проверка со висок quility.
>>>Други инструкции
Плаќање :
1.Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратката се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан.
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно.
Сите керамички производи се handmaking па не се истите оние. тие има мала разлика се должи на рачно производство. па ве молиме да ужива во уметноста на handmaking. По продажбата и повратни информации :
Contat нас, ако имате било каков проблем пред да ја напуштат повратни информации. ние ќе sovle сите проблем!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
SL009
Затворач Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
Kongfu Во Рацете
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Материјал:
Керамички
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој

Најдобри понуди