• Неодамнешно
  • -24 %
Royalbeier Нови 50pcs/многу Мешани Кристал Стилови 12mm Snap Копчето Накит За DIY Прилепува Хривнија Накит Snap

Royalbeier Нови 50pcs/многу Мешани Кристал Стилови 12mm Snap Копчето Накит За DIY Прилепува Хривнија Накит Snap

DEN 470.00
DEN 618.24

Количина на стоки
Тековен


12mm
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Попуст
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации . ние ќе ви понудиме попуст кога ќе следна цел ~
ако не сте задоволни со цел , ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме!
Прилепува Накит ↓↓↓

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Број На Модел На:
12mm 50pcs
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Функција:
snap накит
Компатибилност:
12mm snap хривнија
Објектот:
12mm snap копчето
Стилови:
Кристал
MOQ:
50pcs
Одговара:
snap накит
За:
snap нараквици/Обетки, итн
Прилепува Големина:
12mm
Материјал:
цинк легура/кристал
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри понуди