• Неодамнешно
  • -28 %
Класичен Филм/ТВ Накит Како се Запознав Вашата Мајка HIMYM Хривнија Шарм Приврзоци Алки Нараквици за Жена Девојки Божиќ подарок

Класичен Филм/ТВ Накит Како се Запознав Вашата Мајка HIMYM Хривнија Шарм Приврзоци Алки Нараквици за Жена Девојки Божиќ

DEN 86.00
DEN 120.00

Количина на стоки
Тековен


Класичен Филм/ТВ Накит Како се Запознав Вашата Мајка HIMYM Хривнија Шарм Приврзоци Алки Нараквици за Жена Девојки Божиќ подарок
жените девојки слатки додатоци хривнија
моден дизајн накит
v
Превозот
1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака.
2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака.
3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 6-20 работни денови за испорака.
плаќање
ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
E1-3-42
Пол:
Жените
Бренд Име:
HANCHANG
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Функција:
шармантна
Компатибилност:
шармантна
Тип На Објект:
моден накит
Тип:
Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Домот
madeway:
Рачно изработени

Најдобри понуди