• Неодамнешно
  • -34 %
Shellhard Бохемски Синџир Нараквици Етничка Гроздобер Камен Мушка Месечината, Сонцето Се Отвори Ткаенината Хривнија Алка За Жените Накит За Подарок

Shellhard Бохемски Синџир Нараквици Етничка Гроздобер Камен Мушка Месечината, Сонцето Се Отвори Ткаенината Хривнија Алка

DEN 48.00
DEN 72.96

Количина на стоки
Тековен


JA0021328
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : мушка + алуминиумски
Боја : сребро, како слика покажува
Дијаметар : прибл. 6cm-6.5 см
Пакет се вклучени :
1pc x месечината, сонцето отворен крај ткаенината закачам( други додатоци не се вклучени )
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-5mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
манжетната закачам
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Shellhard
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Месечината
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Други
Компатибилност:
Други

Најдобри понуди