• Неодамнешно
  • -30 %
Оригиналниот Накит 925 Sterling Silver Двојно 8 Јазол Крстот Бесконечност Нараквица Со Отвори Сини Кристал Кристал Хривнија За Жени

Оригиналниот Накит 925 Sterling Silver Двојно 8 Јазол Крстот Бесконечност Нараквица Со Отвори Сини Кристал Кристал Хривнија

DEN 730.00
DEN 1043.04

Количина на стоки
Тековен


Топло Препорачувам ID : 6766 Име : Луксузни 100% 925 sterling silver шарм нараквици накит за жените Мода Накит Материјал : Цврсти Вистински 100% 925 Sterling Silver+Стакло+Кубни Циркони Камен Должина : Прилагодлив 17-21cm Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Себе Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барање
Се препорачува ID : 6853

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
ELESHE
Затворач Тип:
Sterling Silver Риба Кука
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Број На Модел На:
YSXJ1014
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Материјал:
Стакло
Функција:
убавината на телото
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок/Празник
DIY Мода Накит:
Европската Оригинални Хривнија за Жени
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YSXJ1014
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
хривнија за жени:
бренд хривнија
Монистра:
925 фунта сребрен Накит Линк Синџир хривнија
pulseras:
жена 925 sterling silver кристал хривнија
испорака:
цел износ до $120,слободни EMS/DHL превозот

Најдобри понуди