• Неодамнешно
  • -12 %
Ayliss 1x 8ММ Тигар Око Природни Gem Камен Дрвото на Животот Среќа Шарм Водат Хривнија Природен Камен Хривнија Накит 6.2инчи

Ayliss 1x 8ММ Тигар Око Природни Gem Камен Дрвото на Животот Среќа Шарм Водат Хривнија Природен Камен Хривнија Накит

DEN 122.00
DEN 138.72

Количина на стоки
Тековен


Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.
Сите Брод Со Цел Следење на NO . Статусот Може Да Се Следи.
80% Цел Доставени Succefully Во Рок Од 20 Дена, 10% Во Рок Од 35 Дена, Додека 10% Во Рок Од 60 Дена. Надвор Од Contol.
Кликнете На Сликата За Да Serch Повеќе Стил.
Опис на производот : Количество : 1 Парче Тежина : (прибл.) 23 грама Материјал : скапоцен камен & Легура Круг скапоцен камен Мушка : (прибл.) 8-10мм Шарм Дрво Големина : (прибл.) 21*16mm Должина : (прибл.) 6.2 инчи (еластични)
Ние Обезбедуваме Пад На Превозот, Брза Пратка!!
98% Цел Shiped Во Рок Од 2 Работни Дена По Уплатата.
Малициозни Сиромашните Повратни Информации Ќе Влијаат На Вашиот Дополнително Купување На Платформата!
Лошо Повратни Информации Давателот Ангажиран Од Страна Конкурент Ќе Биде Пријавено.
Ние сме Среќни Да се Реши Проблемот и да Понуди Разумни По продажба на Услуги,За Проблемот со Цел, Ние Може да се Дел Пари Назад / Целосна Наплата / Ре-испратете Производ. Остави Лош Повратни информации Без да Контактирате со Нас Ќе Не ги Обезбеди По-продажба на Услуги.
Ние Сме Една Од Најголемите Модни Накит Компанија Во Јужна Кина.Имаат Сопствен Бренд. Обезбеди OEM Услуга За Многу Познатиот Бренд за Накит Компанија во Светот. Сите Производи Seaze Светот На Модата.
Големи Купување, Голем Обем На Производство, Силна Соработка, Ист Квалитет, Најдобра Цена.
Продавачот Превозот Методи, Вклучувајќи : E-пакет/Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ние Го Избере Најдобриот Начин Се Разгледа За Време И Безбедност .Сите Со Следење БР.
Пратката Ефект Во Рок Од 3 Дена, Брод Зема 15-60 Дена, Излезе Од Контрола. 80% Цел Примени Во Рок Од 20 Дена, 10% Во Рок Од 40 Дена, 10% Во Рок Од 60 Дена, Излезе Од Контрола.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека не можеме да го контролираат транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.
Стандард Internationl Пакет, Внатрешниот Балон Филм, Надвор Картонска Кутија. Посебни Dur Krabičkách За Поголем Квантитет.

Други карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ayliss
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
jjb066106
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Должина:
Approx. 6.2'Inch (15.75cm)
Дрвото Големина:
Прибл. 21*16mm
Мушка големина:
Прибл. 8-10мм
функција 1:
gem камен хривнија
Карактеристика 2:
природен камен хривнија

Најдобри понуди