• Неодамнешно
  • -44 %
CHICVIE Природен Камен Буда Монистра Нараквици За Жени Мажи Свадба Сребрена Боја Влакно Нараквици & Алки Накит SBR160030

CHICVIE Природен Камен Буда Монистра Нараквици За Жени Мажи Свадба Сребрена Боја Влакно Нараквици & Алки Накит SBR160030

DEN 134.00
DEN 240.00

Количина на стоки
Тековен


100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/Луксузни Хривнија Материјал : Чист Природен Камен Големина : 19 cm Еластичен ( 8мм камен ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски и Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Фенси Marquise Сечење Кубни Циркони Jewelr

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
SBR160030
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
CHICVIE
Функција:
NO
Метали Тип:
сребро позлатен
Компатибилност:
NO
Предмети име:
Сребрена боја Влакно Нараквици & Алки Божиќ Етничка Накит
Тип:
етничките накит
ОДГОВАРА ЗА:
Жените Девојка Мажите Момчиња
Тежина:
20g
Пакет:
Поединечно Opp Вреќа Завиткани
Бои:
Сина Нараквици за жени
Предмети Стил:
pulseira feminina
превозот:
Цел>$200 Слободни DHL/EMS/Федекс
Метали Тип:
Сребро Позлатен пол мажи шарм хривнија божиќ подарок
Име:
растојание хривнија pulseira masculina мажите накит

Најдобри понуди