• Неодамнешно
  • -10 %
Szelam Пурпурна Кристал Нараквици За Жените Сребро Позлатен Шарм Нараквици & Алки Со Пеперутка Шарм Pulseira SBR160033

Szelam Пурпурна Кристал Нараквици За Жените Сребро Позлатен Шарм Нараквици & Алки Со Пеперутка Шарм Pulseira SBR160033

DEN 216.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Име : Денот на Вљубените Мода DIY Кристал&Стаклени Монистра Шарм Нараквици За Жените Змија Синџир Нараквици & Алки Pulsera SBR150295 Материјал : Алуминиумски + Сребро Позлатен Lenth : hummer затворач 19cm+3,прилагодливи и 20 cm Големина : ве молиме видете ја Оваа слика накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа,ако ви треба кутија,можете да кликнете тука за да го купат

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
szelam
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Кристално
Должина:
20cm
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Змија Синџир
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм Нараквици
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Материјал:
murano стаклени монистра
боја:
Виолетова
превозот:
Бесплатен превозот
ОДГОВАРА ЗА:
нараквици за жени
Должина:
20cm

Најдобри понуди