• Неодамнешно
  • -30 %
Новодојдени Шупливи Топката 925 Фунта Сребрени Нараквици & Накит Мода Хривнија За Жени фунта-сребро-накит

Новодојдени Шупливи Топката 925 Фунта Сребрени Нараквици & Накит Мода Хривнија За Жени фунта-сребро-накит

DEN 211.00
DEN 301.92

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Функција:
Фитнес Тракер,Порака За Потсетување,Повик За Потсетување,Период Tracker,Расположение Tracker,Аларм,Спиење Tracker
Број На Модел На:
Хривнија 258
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Метал
Бренд Име:
DIEERLAN
Метали Тип:
925 Sterling silver
Затворач Тип:
слика
Синџир Тип:
слика
Материјали:
925 Sterling silver
накит:
фунта сребрен накит
Нараквици:
нараквици за жени
Должина:
picture

Најдобри понуди