• Неодамнешно
Бохемски Инспиративни Накит Природен Камен Нараквици & Алки 2018 Гроздобер Персоналните Nameplate Лава Камен Хривнија Femme

Бохемски Инспиративни Накит Природен Камен Нараквици & Алки 2018 Гроздобер Персоналните Nameplate Лава Камен Хривнија

DEN 335.52

Количина на стоки
Тековен

Ние да се потрудиме да сервер нашите секој клиент најдобро што можеме.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.
Политика На Враќање
1. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.Pls контактирајте со нас преку е-маил или trademanager пред место голема цел. не Прави никаква гаранција за накит?
А Да,ако има било какви проблеми со квалитетот за накит,pls контактирајте со нас во 7 дена по приемот на стоката и да се обезбеди дефект фотографии за нашите потврдите.Ние offter целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 35 дена.Ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра цена за вас.0 или повеќе од слободни Fed Ex!
3, Обичај & трговија на големо е добредојден, големи поповолни! ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања!
4, Проверка на квалитетот, еден по еден пред превозот, Добар пакување!
За Производот
1, може да се љубезно ве молиме да проверите на нашата слики за стилови, бои и детали, било какви прашања & барања, ве молиме слободно контактирајте со нас, во oder да можеме да подобра услуга вас, ви благодариме! : )
2, Ние бидете сигурни дека квалитетот на секој накит што ние испрати, и ќе рефундирање без причина откако ќе не сакал тоа, но ќе треба да се врати оригиналната и плати за овие превозот во Кина, однапред ви благодариме! : )
3, Секоја недела, ние ќе ги испрати нашите нови стилови и топла продажба на вас ако не ви се на ум : )
За Превозот
1.Pls не се загрижени,ние ќе понуди целосна наплата или resed да ви еднаш потврди со нас. Дали ќе го прифати капка shiping?
А Да,ние прифаќаме пад на превозот.Ние нема да ја напушти нашата информации за пакетот и ќе се обезбеди следење на број за вас.Бохемски Инспиративни Накит Природен Камен Нараквици & Алки 2018 Гроздобер Персоналните Nameplate Љубов Нараквици Трговија На Големо
1, 100 % како слики со висок квалитет, доведе & никел бесплатно!
2, Сите предмети во парк,1-3 дневна брзо бесплатен превозот, $200.Pls contat нас ,ние сме многу среќни да се обезбеди за вас.
Повратни информации
1. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Повеќе
Дијаметар:
54-56mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B1955
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
позлата:
Злато-боја
Материјал:
Камен
Бренд Име:
ZWPON
боја:
како слики
Тежина:
31 g
Големина:
Adjustable
Материјали:
Алуминиум, Природен Камен
Подготви Ред:
1-2 дена
превозот:
Кина Пост, DHL, UPS-от Express
Производи име:
природен камен хривнија
еко-пријателски:
Yes
Компатибилност:
Други

Најдобри понуди