• Неодамнешно
  • -25 %
HOMOD Нова Мода Мажите Route 66 Знак Тесна Кожа Хривнија Balck Ткаенината Нараквици & Алки Wristband Гроздобер Панк Мажите Накит

HOMOD Нова Мода Мажите Route 66 Знак Тесна Кожа Хривнија Balck Ткаенината Нараквици & Алки Wristband Гроздобер Панк Мажите

DEN 102.00
DEN 136.32

Количина на стоки
Тековен

HOMOD Нова Мода Мажите Route 66 Знак Тесна Кожа Хривнија Balck Ткаенината Нараквици & Алки Wristband Гроздобер Панк Мажите Накит
Стил : Мода Накит /Заврши Хривнија
Животната средина : Никогаш не Боли раката
Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Ветувањето : боја на хривнија може да трае долго време (Добра нега)

Други карактеристики

Должина:
21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HOMOD
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
кожа
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
AA0556
Функција:
Декорација
боја:
како Слика
Тежина:
18 g
Е Прилагодена:
Yes
Стил:
лето хривнија

Најдобри понуди