• Неодамнешно
  • -15 %
IJB5103 Нерѓосувачки Челик Сјајна полски Круг Пепел Носителот Хривнија Накит Жени Човек Бесплатен Превозот

IJB5103 Нерѓосувачки Челик Сјајна полски Круг Пепел Носителот Хривнија Накит Жени Човек Бесплатен Превозот

DEN 339.00
DEN 398.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Метална боја:
1pcs хривнија само, 3pcs хривнија само, 5pcs хривнија само, 1pcs хривнија кутија, 3pcs хривнија кутија, 5pcs хривнија кутија
Главниот Камен Боја:
Сребро.
Стил:
Класичен
Бренд Име:
impressjewelry
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
IJB5103
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
позлата:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
60mm
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Закачам Шарм Bracele
Продажбата на начин:
фабрика директни
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди