• Неодамнешно
  • -20 %
Симпатична Животно Був Pendant Со Младата Месечина Шарм Нерѓосувачки Челик Хривнија Линк Синџир Жените Хривнија Персоналните Деца Накит

Симпатична Животно Був Pendant Со Младата Месечина Шарм Нерѓосувачки Челик Хривнија Линк Синџир Жените Хривнија Персоналните

DEN 84.00
DEN 105.60

Количина на стоки
Тековен


Симпатична Животно Був Pendant Со Младата Месечина Шарм Нерѓосувачки Челик Хривнија Линк Синџир Жените Хривнија Персоналните Деца Накит
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Тип : Animal Був Pendant Хривнија
Облечен Повод : Булчински Туш,Ангажирање,Забава,Свадба,Роденден,Секојдневно,Божиќ
Подарок За : Најдобар пријател, Љубовник,Жени, Мажи, Девојки, Мајката, Семејството, Децата, Неколку

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
CAVSUAT
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
був хривнија
Компатибилност:
boho хривнија
Функција:
bracelete feminino
боја:
злато/сребрена
дизајн:
Ние може да направи прилагодено производи
Пакување:
Картичка (Ние го прифаќаме прилагодено)
Повод:
Булчински Туш,Ангажирање,Забава,Свадба,Роденден,Секојдневно,Божиќ
Подарок за:
Најдобар пријател, Љубовник,Жени, Мажи, Девојки, Мајката, Семејството, К, Неколку

Најдобри понуди