• Неодамнешно
  • -15 %
Убавицата и ѕверот Ако тоа Не е Барок, Don 't Fix it' рѓосувачки челик накит нараквици прилагодливи сребрен тон манжетната

Убавицата и ѕверот Ако тоа Не е Барок, Don 't Fix it' рѓосувачки челик накит нараквици прилагодливи сребрен тон манжетната

DEN 96.00
DEN 112.32

Количина на стоки
Тековен

Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Materal : не ' Рѓосувачки челик боја : сребро тон Хривнија големина : прилагодлив ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.

Други карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
yaolu
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Писмо
Поставување Тип:
Никој
позлата:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди