• Неодамнешно
  • -44 %
YFJEWE Нова Мода Свадба Булчински Домот Алка Wristband Хривнија Кристал Ткаенината Bling Жените Подарок Нараквици & Алки B027

YFJEWE Нова Мода Свадба Булчински Домот Алка Wristband Хривнија Кристал Ткаенината Bling Жените Подарок Нараквици & Алки

DEN 132.00
DEN 236.16

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост Број. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Време На Испорака
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
YFJEWE
Број На Модел На:
B027
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
позлата:
сребро позлатен
is_customized:
Yes

Најдобри понуди