• Неодамнешно
  • -40 %
LUOTEEMI Луксузни Голема Зголеми Цвет Синџир Линк Хривнија за Жени Дами Сјајна ААА Кубни Циркон Кристал Накит за Подарок Алки

LUOTEEMI Луксузни Голема Зголеми Цвет Синџир Линк Хривнија за Жени Дами Сјајна ААА Кубни Циркон Кристал Накит за Подарок

DEN 820.00
DEN 1367.04

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
LUOTEEMI
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Б-20017071722-11G11
Поставување Тип:
Prong поставување
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
17CM / 19CM
Тежина:
16.05

Најдобри понуди