• Неодамнешно
  • -47 %
11.11 Xuping Мода Нови Едноставна дами Хривнија Златна Боја Галвански се Погодни за Жени Нараквици Врвен Квалитет Накит S53,4-74899

11.11 Xuping Мода Нови Едноставна дами Хривнија Златна Боја Галвански се Погодни за Жени Нараквици Врвен Квалитет Накит

DEN 188.00
DEN 354.24

Количина на стоки
Тековен


Главниот камен големина околу 2*2 mm. На хривнија големина од околу 200*7 mm(±2cm). Тежината на бразлетна е за 8.2 g.

Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Должина:
20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Xuping Накит
Пол:
Жените
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Prong поставување
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
74899
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Компатибилност:
накит
Функција:
накит
Материјал:
Бакар
Тежина:
8Gram
Материјал:
Животната средина бакар
Пол:
Жените
Тип:
Моден
Главниот Камен:
Синтетички CZ

Најдобри понуди