• Неодамнешно
  • -5 %
Сребро Кормило Форма Кристал Стил Метал Шарм 18mm Snap Копчето Накит За Предвремени Хривнија Прилепува Накит KZ0619

Сребро Кормило Форма Кристал Стил Метал Шарм 18mm Snap Копчето Накит За Предвремени Хривнија Прилепува Накит KZ0619

DEN 86.00
DEN 90.24

Количина на стоки
Тековен


Сребро Кормило Форма Кристал Стил Метал Шарм 18mm Snap Копчето Накит
За Snap Хривнија Накит Прилепува
Модел : KZ0619
Материјал : Кристал/Бакар
Количина : 1pcs
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.
Прилепува Накит ↓↓↓

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KZ0619
Компатибилност:
прилепува накит
Функција:
Snap хривнија
Објектот:
Метал Кристал Snap Копчето
Материјал:
Кристал/Бакар/Легура/Акрилик
За:
Snap Pendant Ѓердан/Snap Хривнија/Snaps Накит
Snap Големина:
18-20mm

Најдобри понуди