• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен Превозот Нови корејски Поп Ретро Претерани Прави Стариот Дланка Змија Алка Бразлетна-SZ001

Бесплатен Превозот Нови корејски Поп Ретро Претерани Прави Стариот Дланка Змија Алка Бразлетна-SZ001

DEN 67.00
DEN 70.56

Количина на стоки
Тековен


Ако сакате повеќе производи или сакате да прилагодено производи;или сакате да ги промените испорака на вашата нарачка,ве молиме контактирајте со мене .
Ние сме многу задоволство да обезбеди Мало/трговија на Големо/Dropshipping .
Сакате да имате добар шопинг искуство

Други карактеристики

Метална боја:
Светло Жолто Злато Во Боја, Антички Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
AMY192
Бренд Име:
Meirenpeizi
Материјал:
Акрилик
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Hummer
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Функција:
Фитнес Тракер
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SZ001
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
20cm

Најдобри понуди