• Неодамнешно
  • -30 %
топла бесплатен Превозот нов Моден Стил diy 10мм Розова фантазија змеј вена agat carnelian оникс камен влакно хривнија 7.5 MY5201

топла бесплатен Превозот нов Моден Стил diy 10мм Розова фантазија змеј вена agat carnelian оникс камен влакно хривнија

DEN 157.00
DEN 225.12

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Стил:
Канцеларија/кариера
Затворач Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
MY5201
Компатибилност:
no
Функција:
no
Должина:
7.5
Број На Модел На:
MY5201
Материјал:
Ахат

Најдобри понуди