• Неодамнешно
Малку Minglou Бесконечност шарм 2018 Бразил хривнија фудбал шарм кожа заврши мажите нараквици & накит за жените накит

Малку Minglou Бесконечност шарм 2018 Бразил хривнија фудбал шарм кожа заврши мажите нараквици & накит за жените накит

DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
Малку MingLou
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Топката
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
4222
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
сакаат
is_customized:
Yes

Најдобри понуди