• Неодамнешно
BEIER 2017 Нови Уникатни Кул Черепот Хривнија За Човекот 316 од не ' Рѓосувачки Челик Човек Алка Висок Квалитет божиќ Накит BC8-045

BEIER 2017 Нови Уникатни Кул Черепот Хривнија За Човекот 316 од не ' Рѓосувачки Челик Човек Алка Висок Квалитет божиќ

DEN 651.84

Количина на стоки
Тековен


Повеќе контакт метод, ве молиме кликнете на за да добиете повеќе информации
Капка Брод Услуга
Ние нудиме професионална капка брод услуга за клиенти од целиот свет.
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Ние нудиме попуст за whoesale цел и најголемиот дел цел, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас.
Повратни информации
Сите пет ѕвездички повратни информации е многу важно и треба повеќе купувачот да ја напушти сад пет ѕвезда и споделување на вашата шопинг искуство во мојата продавница. ве молиме испратете ни порака за да се направи по-продажба на услуги за вас пред да ја напуштат повратни информации.
Слика Шоу
Како да се избере хривнија должина?
1 : Најдете конец или јаже
2 : нека јаже arround на зглобовите
3 : марка јаже во повеќето широк на рачниот зглоб
4 : measre од почетокот на марка со владетел
Хривнија должина Вашиот мерка големина 23cm 20cm-21cm 22cm 19cm-20cm 21cm 18cm-19cm 20cm 17cm-18cm 19cm 16cm-17cm
Превозот
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 дена откако уплатата се населиле. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално .
Различни превозот метод имаат различни дена за испорака на објектот, кога ќе го поставите цел може да избере најдобар начин за вас.
Beier Дизајн
Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето. ако не можете да добиете вашата e-mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или cintact да ни со други e-mail адреса.
Кога сте примиле пакетот и сите нешта се добри, ви посакувам може да потрае неколку минути да се остави ни повратни информации.
Ако може да направите фотографија за објектот ќе добие и оставете ни коментар, тоа ќе биде многу убаво за други клиенти да се направи избор. На unmarred површината дозволува светлината да се закрепна непречено, без одѕвонува, и резултатите во високо рефлективна површина. Beier кубни zirconias се увезуваат од Австрија, врвот одделение со неспоредлива чистота. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Нормално постои ниту една фактура и бренд infoamtion во пакетот
ако ви треба вашиот сопствен бренд пакет, контактирајте со нас.
Ако постои некој проблем со цел или предмети. Со цел да се гради на DALI бренд и подобрување на неговата моќ на comperition, ние внимателно произведуваат секое парче на накит. Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник .Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.

Други карактеристики

Должина:
18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Синџир Тип:
Змија Синџир
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
BC8-045
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Бренд Име:
BEIER
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди