• Неодамнешно
  • -9 %
8Pcs Мода Линк Синџир Хривнија Шарм Кубни Циркони Кристал Микро Отвори Овална Хривнија&Закачам на Жените Накит

8Pcs Мода Линк Синџир Хривнија Шарм Кубни Циркони Кристал Микро Отвори Овална Хривнија&Закачам на Жените Накит

DEN 1310.00
DEN 1439.52

Количина на стоки
Тековен


Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Големина : Прилагодлив 3.Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Cz,Стакло,Метал Синџир 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика(Мешана Боја) 6.Единица Количина>> : 8pcs/БРОЈ 7. Производ Состојба>> : Нова

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Нови
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Функција:
Будилникот
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
linlidada
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кубен Циркони
CAPM:
15-25days(Слободни)
DHL:
3-7days(20$)

Најдобри понуди