• Неодамнешно
  • -30 %
Девет засекогаш мажите накит природни хематит камен Монистра Фитнес Мода Нараквици за жените pulseira masculina божиќ подарок

Девет засекогаш мажите накит природни хематит камен Монистра Фитнес Мода Нараквици за жените pulseira masculina божиќ

DEN 386.00
DEN 552.00

Количина на стоки
Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Обрнете внимание на :
Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го имаат на вашата големина, pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, Ние исто така може да ласерски марка, само испрати ми слика на вашето лого ,но MOQ е 200 парчиња , јас ќе ви испрати ефект слика ,ви благодариме
Ние прифаќаме трговија на Големо!! Ако ви треба големо или да се меша многу на стоката, ние ќе им даде екстра попуст
Згора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL ако конечниот износ на повеќе од $200 за повеќето земји
Одете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Нараквици.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Девет засекогаш
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
Чипка-Up
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
17720
Пол:
Унисекс
Повод:
Роденден/Партија/Business/Годишнината/Подарок
Се прилагодите:
Yes
Стил:
Моден хематит Нараквици
Пад на превозот:
Поддршка

Најдобри понуди