• Неодамнешно
  • -31 %
Модата Не ' Рѓосувачки Челик Накит & Алки Шупливи Срцето Врежан Electrocardiogram Шарм Нараквици Накит За Жените Сакаат Подароци

Модата Не ' Рѓосувачки Челик Накит & Алки Шупливи Срцето Врежан Electrocardiogram Шарм Нараквици Накит За Жените Сакаат

DEN 172.00
DEN 249.60

Количина на стоки
Тековен


Прекрасни Хривнија За Жени Нови 2016 Година
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки челик.
Големина на : Внатрешен Дијаметар е 5.7 см, во Внатрешноста на Кругот Околу 17cm.
Пакување : OPP кеси, коверти.
Погоден за објект : Погоден За Жените.
Свадба Rin
Свадба Прстен
Свадба Прстен
Свадба Прстен
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Сингапур Пост / Кина Пост, превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
да знам повеќе за детали на пратката
Се враќа
Ако нашите производи имаат проблем,како што се неисправни,оштетени или погрешно од вашата цел, пријави се дозволени во рок од 7 дена од денот на стока приемот и се враќа објект треба да си уште е во оригиналното пакување.Ние гарантираме за целосно враќање на средствата во рамките на 30days.
Прашања и Повратните информации
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да разговарате со мене сега или испрати е-маил до нас. Ние одговор на сите наши Пораки во рок од 24 часа или помалку. Ве молиме да ни остават 5 Ѕвезда Позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме за вашето време и со нетрпение да го прави бизнис со вас.

Други карактеристики

Метална боја:
Злато Во Боја, Челик Боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
BORASI
Стил:
Панк
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Женски Нараквици
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
хривнија за жени:
гроздобер накит
нерѓосувачки челик хривнија:
Ангажирање Хривнија
свадба ангажман накит:
љубов хривнија

Најдобри понуди