• Неодамнешно
  • -30 %
CSJA Природна Енергија Камен Жените Накит Spectrolite Labradorite 8мм Beaded Нараквици Мудрост Дрвото на Животот Шарм Хривнија E913

CSJA Природна Енергија Камен Жените Накит Spectrolite Labradorite 8мм Beaded Нараквици Мудрост Дрвото на Животот Шарм

DEN 160.00
DEN 228.96

Количина на стоки
Тековен


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. ( Никој следење на број : не Може да пратите превозот информации. Во шпицот на сезоната, Пакет за следење на снимање ќе го одложи малку онлајн.6 cm ( Еластичност )
Хривнија Внатрешна Периметар :
За 17.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Ве молиме да ни кажете следење на број кога ќе.
Ви благодариме за вашата поддршка!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА, НАЈДОБРИ ЖЕЛБИ!
CSJA Природна Енергија Камен Жените Накит Spectrolite Labradorite 8мм Beaded Нараквици Мудрост Дрвото на Животот Шарм Хривнија E913
Име На Производ :
8мм Природна Енергија Камен Beaded Нараквица со Животот на Дрвото Pendant
Бренд :
CSJA & Кина Сонце Накит Додатоци
Број На Модел :
E913
Обложено :
Platinum Позлатен
Нараквици Должина :
Околу 19.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни на превозот услуга. Но, ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга, Но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор. )
Цел > 7 :
Предмети Брод преку Ali Express Стандард Превозот , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ве молиме имајте во предвид дека ќе има увоз на даноците за некои земји, Купувачи се одговорни за царински давачки. Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Дрвото на Животот pendant големина : Приближно 30 x 25 x 5mm
3.Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда(освен Одмор). ( Обезбеди следење на број, Дојде Време : 3-12 работни дена.
Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики. Откако производите се испратени, Ние ќе ве информира за следење на број. Кина Пост Воздух пошта ќе треба 15-60 работни дена да пристигне во вашите раце.4 mm или 1mm = 0. Цел > 7 ДОЛАРИ, што Обезбеди следење на број.1 cm ( Еластичност )
Пакување :
Opp Вреќа + Меур Заврши
Нараквици Функција :
2 Дизајни за Избор + Прилагодлива Должина
Пад На Превозот :
Прифатливи.Ако таму е секоја неочекувана ситуација(на пример, доколку наредбата не може да брод во рок од 48 часа), Ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
E913
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Етнички
Бренд Име:
CSJA Накит
Функција:
Еластичноста
Компатибилност:
други нараквици
обложено:
Platinum Позлатен
Име на производ:
8мм Природна Енергија Камен Beaded Нараквица со Животот на Дрвото Pendant
Број На Модел На:
E913
хривнија должина:
Околу 19.6 cm ( Еластичност )
Хривнија Внатрешна Периметар:
За 17.1 cm ( Еластичност )
MOQ:
1pc
Нараквици Функција:
2 Дизајни за Избор + Прилагодлива Должина
Нараквици За Користење:
за Женски , Секојдневниот Живот , Фестивал , Роденденски Подарок
Нараквици За Пакување:
Opp Вреќа + Меур Заврши
МАРКА:
CSJA Накит

Најдобри понуди