• Неодамнешно
  • -5 %
парична казна вистински бела розова боја се виолетови слатководни бисер хривнија розово злато сребро позлатен

парична казна вистински бела розова боја се виолетови слатководни бисер хривнија розово злато сребро позлатен

DEN 136.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


Превозот
Ние превозот во светот!
Ние обично превозот од регистрирани воздух mail од Кина( земе 7-25days или e Packet испорака од Кина 7-12day брод на САД ) . Ова стандардниот превозот метод ве молиме контактирајте со нас ако не можете да ги добиете над 30 дена поради лошите временски услови или Кинески традиционален фестивали (на пример, Пролетниот Фестивал, Фестивалот Фенер ,Кинг Минг Фестивал, Mid Autumn Фестивал, и така натаму), Поради намален воздушен карго капацитет од Кина, надворешен Воздух Mail предмети наменети за НАС може да биде предмет на одложувања. Ве молиме да се свесни дека испорака може да потрае неколку дена, повеќе од нормалното. Трпението е многу ценет. ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби и барања, ако ни e-mail, не со негативни повратни информации или спор
Политика На Враќање
Вашиот задоволителен е многу важна за нас. Имаме 100% Пари гаранција за Погрешно & Незадоволни Стока политика! Ние прифаќаме враќа за размена, кредит, или за наплата во рок од 14 дена од денот на објектот примени. Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навистина би го ценат, ако може да остави добар фидбек по receivement на стоки. Инаку, или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас
Кина е дом на слатководни бисери
Ние се постават Hugest база на бисер во Кина. Познатиот Град Бисер Ние продажба на сите видови на слатководни образован бисер со различен облик, големина и боја. ние може да се прилагоди на вашиот бараат , Ако имате било какви прашања и барања. ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша . Се сеќавам ни за сите ваши потреби бисер
Повратни информации
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5.
Ако планирате да ни даде неутрални или негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.
Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации за мене .Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде задоволни одговор

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
ELEISPL
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Hummer
Бисер Форма:
Ориз
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
5-6mm
боја:
природна боја бисер
Обликот:
ориз бисер
бисер големина:
5-6mm бисер
Главниот Камен:
слатководни бисер
Должина:
6.2 (16cm and extend chain )

Најдобри понуди