• Неодамнешно
  • -47 %
11.11 Xuping Модата, Домот, Нараквици Светло Жолто Злато Боја Галвански за Жените Божиќ Накит Подароци S80.5-75065

11.11 Xuping Модата, Домот, Нараквици Светло Жолто Злато Боја Галвански за Жените Божиќ Накит Подароци S80.5-75065

DEN 186.00
DEN 350.40

Количина на стоки
Тековен


На хривнија големина на околу 180*5 mm (+40 mm). Тежината на бразлетна е за 7.9 g.


Други карактеристики

Должина:
21-23cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
Xuping Накит
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Број На Модел На:
75065
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Бакар
Функција:
накит
Компатибилност:
накит
Тежина:
7.9 грам
Материјал:
Животната средина бакар
Пол:
Жените
Тип:
Моден
Главниот Камен:
нема камен

Најдобри понуди