• Неодамнешно
  • -26 %
Нови 2017 Круг ААА Циркон Камен Синџир Линк Хривнија Геометрија Нараквици & Алки Кристал Шарм Хривнија Накит Додатоци B125

Нови 2017 Круг ААА Циркон Камен Синџир Линк Хривнија Геометрија Нараквици & Алки Кристал Шарм Хривнија Накит Додатоци

DEN 376.00
DEN 507.84

Количина на стоки
Тековен


Круг ААА Циркон Камен Синџир Линк Bracele AB125
Објект : Белегзии AB125
Позлата : Бело Злато,Жолто Злато
Материјал : ААА+ Кубни Циркони
1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена
2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутија.
3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас . ве молиме љубезно ни обезбеди јасна слика !
4 Напишете Поздрав Картичка на вашето семејство или пријателите во средната на љубовта !
5 Изберете дизајн за вас ако вие не може да одлучите што е добро . Ние ќе ви даде професионален предлог !
Должина : Прилагодлив Синџир

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Бар Поставување
Бренд Име:
љубоморен млади
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
Bracelet125
Функција:
шарм
Компатибилност:
шарм
Тежина:
20g
боја:
Бело Злато,Жолто Злато
позлата:
Бело Злато,Жолто Злато
Камен:
ААА+ Кубни Циркони
Повод:
Свадба Службеници ПартијаШопинг Ангажман Годишнината
Подарок за:
Себе Си,Љубовник,Девојка,Сопруга,Невестата,Мајка,Ќерка,Женски
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Обичај или Не :
Yes
Трговија на големо:
Yes

Најдобри понуди