• Неодамнешно
  • -15 %
LZX Нов Дизајн Кристал Монистра Шарм Хривнија Бело Злато Боја CZ Камен Прилагодливи Нараквици за Жени на Модата Партија Накит Подароци

LZX Нов Дизајн Кристал Монистра Шарм Хривнија Бело Злато Боја CZ Камен Прилагодливи Нараквици за Жени на Модата Партија

DEN 200.00
DEN 235.20

Количина на стоки
Тековен

Бренд : LZX Материјал : Бакар&Кубни Циркони Тежина : 15g Големина : камен : 4mm Позлатен : Бело Злато Позлатен Пакување : Хартија, картон и Opp вреќа

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
LZX
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
BR0183

Најдобри понуди