• Неодамнешно
  • -5 %
Namaste Злато 316L не ' Рѓосувачки Челик Закачам Инспиративни Цитат Ткаенината нараквици Мантрата Нараквици Алка за Жени

Namaste Злато 316L не ' Рѓосувачки Челик Закачам Инспиративни Цитат Ткаенината нараквици Мантрата Нараквици Алка за Жени

DEN 228.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Namaste Злато 316 L не ' Рѓосувачки Челик Закачам Инспиративни Цитат Ткаенината нараквици Мантрата Нараквици Алка за Жени
Ако сте веледрогерија, или сакате да ги прилагодите на вашите сопствени Персоналните нараквица, ве молиме контактирајте ме
ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ :

Други карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Роуз Златна Боја
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
SSB1106
Бренд Име:
Melone Накит
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Повик За Потсетникот
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Пресечените алки
Алки тип:
Не ' Рѓосувачки Челик Накит
Алки Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Тип:
Шарм Алки
Обликот:
Круг
боја:
Сребро.
квалитет:
ААА+
Ширина:
3mm
Дијаметар:
65mm

Најдобри понуди