• Неодамнешно
  • -20 %
Boho Циганска Хипи Панк Црна, Темно Црвена Вистински Кравја Кожа со Заврши X Писмо Шарм Ресни Унисекс Широк Големи Нараквици Закачам

Boho Циганска Хипи Панк Црна, Темно Црвена Вистински Кравја Кожа со Заврши X Писмо Шарм Ресни Унисекс Широк Големи Нараквици

DEN 147.00
DEN 183.84

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Лесно-кука
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
P01552
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
No
Материјал:
кожа
Бренд Име:
dankaishi
Големина:
прилагодлив, унисекс нараквица, купе хривнија
Големина детали :
ширина од 4 cm, 23 см за кожа вкупно 3 големина
боја:
црна браун
Материјал:
вистински кравја кожа, алуминиумски копче
occation:
секојдневно носење, активност, партија,патување, излет
Употреба:
подарок за пријатели, препродажба, dropshipping,неколку нараквица, пријателство

Најдобри понуди