• Неодамнешно
  • -30 %
XQNI 2018 Нови Пристигнување Едноставен Дизајн Вистинска Кожа Хривнија Црна/Сребрена Боја 19/21CM Змија Синџир Алка За Мажи Спомен Подарок

XQNI 2018 Нови Пристигнување Едноставен Дизајн Вистинска Кожа Хривнија Црна/Сребрена Боја 19/21CM Змија Синџир Алка За

DEN 168.00
DEN 239.04

Количина на стоки
Тековен


Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Вистинска Кожа Хривнија Црна/Сребрена Боја Змија Синџир За Мажи 19/21 CM Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки челик + Вистинска Кожа Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет Одговара за : 19 cm/21 CM 2 стилови изберете! Нарачате повеќе од 2 парчиња, Попуст од 3% off
П : Кога цел може да се испраќаат и како можам да го добие ? О : за да може да се испрати во рамките 1-3 дена .Испорака време треба за 12-35 дена работни дена од Кина, Воздухот е-Пошта и aroud 3-5 работни дена од DHL / Федекс / UPS / ЕМС. П : Зошто на вашите производи, се многу добри за доброто на пазарот ,е за квалитет загарантирана ? О : Затоа што имаме сопствена фабрика ,контрола на квалитет е многу строга ,директна продажба и wholeasale стока на интернет ,така и нашата квалитетот и цената се многу добри . П : сакам да ги сортирате различни стилови ,wholeasale може да се готви заедно ? A : Да ,секако .Можете да користите количка и одберете дизајни кои се intersted ,и тие ќе цел заедно . Ви благодариме за вашето време ! Ние guarabtee вашиот нула ризик купување искуство тука.Ние нудиме целосна наплата за вас , ако производот е било кој квалитет на проблемот.
1. кога ќе примите нашите производи ,ако сте задоволни ,ве молиме да ни даде добра оценка(5 ѕвезди).Тоа е многу важно за нас . Ние ќе constandtly подобрување на најдобра услуга за секој клиент! 2. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи ,без да мора да контактирате со нас ,не ни даде негативна оценка , да ни кажете што е причина ,ние ќе ги користат најдобрите услуга да се даде задоволителен одговор!

Други карактеристики

Должина:
19cm, 21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Затворач Тип:
Магнет
Бренд Име:
XQNI
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
лепак
is_customized:
Yes
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
BXG57-56
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
хривнија
Функција:
хривнија
Име:
Вистинска Кожа Хривнија Црна/Сребрена Боја Змија Синџир За Мажи 19/21
Должина:
19cm/21cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6mm
Поддршка Dropshipping:
Yes
Експрес Слободен Испорака:
Цел > 180USD Слободни За DHL/EMS
Функција:
вистинска кожа хривнија
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди