• Неодамнешно
  • -40 %
Нови 10мм Вулкански Камен Мажите Хривнија Мода Природен Камен Монистра Хривнија Дами Хривнија Модни Додатоци Pulseera hombres

Нови 10мм Вулкански Камен Мажите Хривнија Мода Природен Камен Монистра Хривнија Дами Хривнија Модни Додатоци Pulseera

DEN 92.00
DEN 152.64

Количина на стоки
Тековен

. Цел повеќе од 10 компјутери, Попуст 5% попуст. Стил : Мода Накит нараквици Материјал : Нараквица Кога цел е Кога цел е ≥ $180 . Бесплатен превозот од DHL/EMS/Федекс (3-7days) Нараквици Должина : 19.50 см-20.00 cm Нараквици Тежина : 20g . Пакување :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како Наскоро Редоследот Може Да Се Испраќаат И Како Mang Дена Можам Да Ја Прими?
A : наредбата може да се испрати во рамките 1-3 дена. Времето за испорака потреби околу 12-35 работни дена од Кина Пост Воздух Mail и aroud 3-5 работни дена од DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS
П : Зошто Вашата Стока Е Многу Евтини, Квалитетот Е Загарантирана?
О : Затоа што ние имаме свои фабрика, контрола на квалитет е многу строга, стоката директна продажба и на големо во онлајн, па нашиот квалитет и цена се многу добри
П : Сакам Да Нарачате Различни Стилови, Трговија На Големо Може Да Се Меша Заедно?
A : Да, секако.Можете да користите шопинг количка и одберете дизајни сте заинтересирани, и место на цел заедно.
Ви благодариме за вашето време!
Се враќа :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Повратни информации :
1. Кога ќе примите нашите производи, ако сте задоволни, ве молиме да ни даде добра оценка (5 ѕвезди), тоа е многу важно за нас, ние постојано ќе се подобри подобра услуга за секој клиент!
2. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, без да мора да контактирате со нас, не ни даде лоша проценка, да ни кажете што е причина, ние ќе ги користат најдобрите услуга за да ви даде задоволителен одговор!

Други карактеристики

Должина:
19.5cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Тибетската сребро,Бакар Алуминиум,Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
TZ
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
JANEYACY
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Функција:
Никој
Затворач Тип:
Филамент
боја:
12 боја
Одговара:
Мажите хривнија & жените хривнија
вид:
камен хривнија
Име:
мушка хривнија
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
бакарни легури
Парична казна или Мода:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Должина:
19.50 cm
Моден:
нова година подароци

Најдобри понуди