• Неодамнешно
  • -18 %
Шарени Кристал Нараквици за Жените Сакаат Злато-боја Femme Мода Пурпурна Накит Pulseira Feminina juwelen Женска Накит

Шарени Кристал Нараквици за Жените Сакаат Злато-боја Femme Мода Пурпурна Накит Pulseira Feminina juwelen Женска Накит

DEN 539.00
DEN 657.12

Количина на стоки
Тековен


Плаќање : -Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : -со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму. -Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Превозот : -ве Молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно) -Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата. -Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/Aliexpress Стандард за Испорака/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС. -Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. -Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов. Гаранција : -Нашето ветување : сите производи се само-производство,квалитет гарантиран; -Боја разлика : сите слики доаѓаат од вистински производи,тоа може да изгледа малку различни, поради различните екрани и sunlights; -complaint&враќање : ако производи ќе примите не е натпревар со твоите треба или не сте задоволни со тоа, само се чувствуваат слободни да контакт со нас, ние ќе се реши тоа за вас; Контактирајте со нас на : -Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. -Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. Ние може да ви понуди некои попуст. Повратни информации : -Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано. Ве молиме Имајте во предвид : -Увозни давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена. -Купувачи сноси одговорност за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). -За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално.

Други карактеристики

Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
S0040
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
dishana
Поставување Тип:
лепак
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Чудни работи:
pulseira feminina
шарм хривнија:
Хривнија Femme
Жените Хривнија:
armbanden voor vrouwen
bracciali дона:
joyas
Златна Бразлетна :
Armbandjes
хривнија шарм:
пријателство нараквици

Најдобри понуди