• Неодамнешно
  • -27 %
DOUVEI Круг Црна CZ Циркони, Отворајќи Лава Ткаење Пол Мажи Монистра Ткаење Хривнија Homme Прилагодливи Dropshipping ABL005

DOUVEI Круг Црна CZ Циркони, Отворајќи Лава Ткаење Пол Мажи Монистра Ткаење Хривнија Homme Прилагодливи Dropshipping

DEN 132.00
DEN 181.44

Количина на стоки
Тековен


Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.
Позитивна Повратна Информација Е Автоматски Лево Откако Ќе Ни Остави Позитивен Оние
Услуги На Клиентите :
Ние Нудиме 100 % Задоволства За Купувањето. Ние Секогаш Сме Тука Да Ги Реши Сите Прашања Кои Се Случуваат Во Текот На Трансакцијата. Парите Назад Беше Гарантира На Сите Наши Објекти, Во Случај Дека Не Сте Задоволни Со Тоа, Само Напишете Ни Порака Или E-Mail За Нас!100% Задоволството На Клиентите & Најбрзиот Превозот И Одличен Квалитет Се Нашето Ветување!
. Ако Имате Било Какви Други Барања, Ни Остави Белешка Кога Ќе Се Направи Ред!
Попусти :
Било Набавки Над 150 Долари, Ние Ќе Ги Надградат За Да Го Изразат Превозот, Кој Обично Се Оди 5-7 Работни Дена За Поголемиот Дел Од Светот, И Одличен Подарок Ќе Бидат Вклучени, Како И!
Повратни информации :
Ве Молиме Да Ни Остават 5-Ѕвезда На Повратни Информации!
Ако Се Размислува За Да Ни Даде 4 Ѕвезда Или Подолу, Ние Ве Поттикнувам Да Ги Пишете Ни Email Прво Во Однос На Проблемите. Оваа ставка ќе биде предаден од Кина, ако цел под 5 долари сакајте имаат следење на број,и ве молам НЕ се отвори случај или Процес на враќање, кога објектот не пристигнат на време, порака за нас, сите проблеми ќе бидат решени.
Реден Број : ABL Пакет се Вклучени : 1 Парче Боја : златна,Сребрена,Црна,Розово Злато Материјали : Лава ве Молиме Не ни Остави негативни повратни информации или Неутрален повратни информации или ниска оценка на детали оценка продажба, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да се прави ова, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Времето За Испорака :
Испорака Време Може Да Се Разликува Поради Државни Празници, Земји, Обичаи Итн.
Превозот И Ракувањето Со :
Превозот До 48 Држави На U.
Цел Value >$7 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail. Ви Благодариме За Разбирањето!
Ние Не Сме Одговорни За Сопствени Должност Се Случи Во Вашата Земја, Ние Обично Марк Подароци И Под 10 Долари На Сопствени Форми. И Други Земји Е Потполно Бесплатно, Обично Тоа Треба Цела 12-20 Работни Дена За Сад, Тоа Ќе Се Смета Како Прва Класа Пошта Откако Влегол Да Држави. За Остатокот Од Светот Што Ќе ја Користи поштата Е препорачана Пошта Услуга, Следење на Број Што се Предвидени Може да Се Проследи Во Вашата Земја поштата веб-Сајт, И Обично Тоа Ќе Потрае 20-30 работни Дена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
ABL005
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
DOUVEI
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
Злато,Сребрена,Црна,Розово Злато
монистра големина:
8мм
Облечен Повод:
Свадба,Матурска,Годишнина,Забава
Пакување:
Поединечно завиткани
Големина:
16.5cm-25cm(6.5-9.8in)
Пол:
Жени,Мажи,Машки
Монистра стил:
Круг Циркони
монистра хривнија:
лава камен

Најдобри понуди