• Неодамнешно
  • -45 %
Гимнастика Спортски Љубов Бесконечност Антички Сребрен Шарм Нараквици Восок Канапи Жени Мажи Девојка Момчиња Накит за Подарок Многу Стилови за да Изберете

Гимнастика Спортски Љубов Бесконечност Антички Сребрен Шарм Нараквици Восок Канапи Жени Мажи Девојка Момчиња Накит за

DEN 53.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Бренд Име:
CUSTOMAMA
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Нараквици
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
восок кабелот
Функција:
подарок
нараквици големина:
И 17,5 см плус 4cm продолжен синџир (прилагодливи)
is_customized:
Yes, please contact us
Тежина:
About 13g
Пакет:
OPP вреќа
пакување листа:
Хривнија X 1PC
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
јаже материјал:
Восок Кабелот+Велур+Кожа Плетенка
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Бесплатни изразат испорака:
Цел над $150
Трговија на големо:
Контактирајте со нас, ние ќе им понуди повеќе попуст

Најдобри понуди