• Неодамнешно
  • -45 %
BOEYCJR Етничка Керамички Алки & Нараквици рачно изработени Керамички Монистра Шарм Хривнија За Жени Божиќ Подарок 2018

BOEYCJR Етничка Керамички Алки & Нараквици рачно изработени Керамички Монистра Шарм Хривнија За Жени Божиќ Подарок 2018

DEN 62.00
DEN 112.32

Количина на стоки
Тековен


1.Цел Слободни Економски Превозот (20-60 Дена)
2.Цел > 5 ДОЛАРИ Слободен Стандард за Испорака (15-30 Дена ) 3.Цел > 5 ДОЛАРИ Бесплатна E-Пакет( Само во САД ) 4.Цел > 250 ДОЛАРИ Слободни International Express ( 7-15 Дена ) политиката е за повикување само, ако имате било какви лични проблеми или барања, ве молиме контактирајте со продавачот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B033
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
Керамички
Метали Тип:
Железо легури
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Етнички
Бренд Име:
BOEYCJR
Функција:
Додатоци
Обликотшема:
Монистра
хривнија стил:
Прилагодливи хривнија
боја:
како Слика
Подарок за:
Божиќ/Вљубените/Роденден/Свадбата
Повод:
дневно/партија /свадба/роденден
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Стил:
гроздобер,бохемски,тренди,Етнички,Елегантна
Внатрешен Дијаметар:
5-7cm
Внатрешниот турнеја:
15-21CM (прилагодливи)
Iterm:
Pulsera,нараквица,pulseira,armband
Wholesell или drogship:
И двете се прифатени

Најдобри понуди