• Неодамнешно
  • -25 %
3PCS Ние Секогаш Ќе Биде Поврзан Нерѓосувачки Челик Хривнија Жените Сребрена Боја Загатка Најдобар Пријател Хривнија Накит pulsera B17983

3PCS Ние Секогаш Ќе Биде Поврзан Нерѓосувачки Челик Хривнија Жените Сребрена Боја Загатка Најдобар Пријател Хривнија

DEN 366.00
DEN 487.68

Количина на стоки
Тековен


Стил : 2018 3 PCS Ние Секогаш Ќе Биде Поврзан Нерѓосувачки Челик Хривнија Материјал : Ние Секогаш Ќе Биде Поврзан Нерѓосувачки Челик Хривнија Жените Големина : 17+5cm синџир ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Нерѓосувачки Челик Хривнија Жените новодојдени Сребрена Боја Загатка Најдобар Пријател Хривнија Накит pulsera Име : 2018 3 PCS Ние Секогаш Ќе Биде Поврзан Нерѓосувачки Челик Хривнија Жените Сребрена Боја Загатка Најдобар Пријател Хривнија Накит pulsera

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
B17983
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
AFAWA
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Загатка Најдобар Пријател Хривнија
Компатибилност:
нерѓосувачки челик хривнија жени
Големина:
17+5cm
Тежина:
30g
ОДГОВАРА ЗА:
нерѓосувачки челик хривнија жени
боја:
Сребрена Боја Загатка Најдобар Пријател Хривнија
Парична казна или Моден:
Моден Нерѓосувачки Челик Хривнија Жени
хривнија Тип:
Ние Секогаш Ќе Биде Поврзан Нерѓосувачки Челик Хривнија
Материјал:
Нерѓосувачки челик Нараквици
Стил:
нерѓосувачки челик хривнија жени
Occassion:
versary, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
број:
B17983

Најдобри понуди