• Неодамнешно
  • -30 %
Fraldas Крпа Пелени Бебе Пелени За Обновливи Пелени Покрие Перат Памук Пелена Прилагодливи Fralda Де Pano Зимски Летен Сезони

Fraldas Крпа Пелени Бебе Пелени За Обновливи Пелени Покрие Перат Памук Пелена Прилагодливи Fralda Де Pano Зимски Летен

DEN 215.00
DEN 306.24

Количина на стоки
Тековен


трговија на големо најголемиот дел пелени,пелени,крпа пелена,пелена,крпа пелени,обновливи пелени,перат пелени,пелени за деца,пелени merries,обновливи пелени,бебешка пелена,merries пелена,alva крпа пелена Крпа Пелени Бебе Пелени Пелени Маска за Обновливи Перат Памук Пелена Прилагодливи Fralda Де Pano Reutilizaveis Зима Лето Три Верзии
1.Повторно. Дизајни : Дебела дел : зимски фланелен боксери Тенок дел : четири сезони тенка фланелен боксери Лето дел : лето нето-2. Повторно. Материјал Ткаенини : производот е дизајниран три-ниво структура на надворешниот слој (се соочуваат со крпа) во рамките на маса има висока композитни затегнувачка еластичност, мекост, и може да биде постојано се мијат без деформација ,не ја оштетува, со водоотпорен дише игран филм, за да се спречи бебето урина истекување. Пелена користат еколошки-пријателски материјали TPU, дише водоотпорен слој на филмот да го направи тоа, во голема мера се подобри мекост и breathability. Погоден за годината употреба, родени од суштинско значење производи. 3.Повторно.Големина : сите код, копчиња може да се прилагоди за големи, средни и мали три метри, Дизајн на разумно приспособување тока, се погодни за било која возраст бебето полни, нема слични домашни производи да се купи многу објекти, неколку бескорисни отпад е потребно како на бебе големина мали димензии. Ве молиме да Биде Љубезно, Истакна подолу информации пред да се стави ред !!! 1. Крпа пелена големина : слободни и прилагодлив во S/M/L големина страна на копчиња. 2. Пелена вметнете големина : околу 32 x 12 (cm) овој внесете само една верзија , која е памук 3layers ,што е малку тенка. 3. Има две избор за вас кога место цел : A. 5 компјутери пелени + 10 компјутери внесува = 15 компјутери Б. Само 10 компјутери внесува Совети : кога ќе го поставите цел, pls остави порака или белешка за нас за вашата боја на избор ,однапред ви благодариме. Детали за три верзија : 1. Зимски Верзија : ова е згусне еден , внатре со fralda подобро да се користи во зима . 2. Сезони Верзија : тоа е thiner од зимскиот верзија , можете да го користите во сезони. 3. Лето Верзија : внатре се нето , а thiner еден , погоден употреба во текот на летото .
1.Зимски Фланелен Боксери : 2. Четири Сезони тенка фланелен боксери :
3. Лето Нето :
Инсерти Шоу-

Други карактеристики

Големина:
Summer Net, For Seasons, Winter Fraldar
Тип На Објект:
Пелени
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Возраст Опсег:
0-3 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Класификација:
Пелена
Количина:
5pcs пелена+10 компјутери инсерти
Соодветна тежина:
5-12 kg
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
SKABENLAM
Обновливи Бебе Пелена Боја:
Црвена/ Зелена/ Виолетово/ Сино/ Розова/ Жолта/ Портокал
Пелена Големина:
Бесплатни Прилагодлива Големина
Пелени За Производство На:
Кина
is_customized:
Yes
Крпа Пелени Функција:
Дише и Перат
Облека Nappy Соодветна Тежина:
3-15 kg

Најдобри понуди