• Неодамнешно
  • -29 %
5pcs Поставите Бебето Пелена Торба Нов Голем Капацитет Шетач Pram Организатор Старечки Торба Mummy Породилно Nappy Торба Ранец Патна Торба

5pcs Поставите Бебето Пелена Торба Нов Голем Капацитет Шетач Pram Организатор Старечки Торба Mummy Породилно Nappy Торба

DEN 1840.00
DEN 2591.04

Количина на стоки
Тековен


5pcs Поставите Бебето Пелена Торба Нов Голем Капацитет Шетач Pram Организатор Старечки Торба Mummy Породилно Nappy Торба Ранец Патна Торба

Други карактеристики

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
30cm
Број На Модел На:
SF021
Големина:
(30cm
Бренд Име:
LukakaL
Објектот Ширина:
12inch
Стил:
РАНЕЦ
Објектот Висина:
40cm
Објектот Тежина:
0.98kg
Главен Материјал:
Најлон

Најдобри понуди