• Неодамнешно
  • -35 %
2017 Мајка Голем Капацитет Ранец Бебе Пелена Кеси Трајни Оксфорд Nappy Торба Мајчинската Негување Стил На Мајка Бебе Пелена Торба

2017 Мајка Голем Капацитет Ранец Бебе Пелена Кеси Трајни Оксфорд Nappy Торба Мајчинската Негување Стил На Мајка Бебе

DEN 1372.00
DEN 2111.52

Количина на стоки
Тековен


Име на производ : Бебе Пелена Торба За Мама
Материјали : Најлон
Боја : 8 Бои
Големина : околу 25*17*37cm (1-3cm грешка)
Употреба : Ранец, торба, Гласник торба, Чанта
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект
во рамките на заштитени датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
3. Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и не може да
се применуваат во земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност.
Повратни информации
1. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Се надеваме дека нашите производи секогаш може да
се направи сте задоволни!
2. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации ако се
задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
и да ве остават среќен шопинг расположение!
2017 Мајка Голем Капацитет Ранец Бебе Пелена Кеси Трајни Оксфорд Nappy Торба Мајчинската Негување Стил На Мајка Бебе Пелена Торба

Други карактеристики

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Големина:
(20cm
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
37cm
Главен Материјал:
Платно
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
ffMMB166
Објектот Тежина:
0.6kg
Бренд Име:
changbvss
Објектот Должина:
25cm
Стил:
РАНЕЦ
Објектот Ширина:
17cm
Име на производ:
Бебе Пелена Торба За Мајка Ми Мајка Ранец Mummy Породилно Торба Nappy Торба
Тип:
nappy пелена торба
боја:
8 бои
Функција:
Голем капацитет,мода,лесно чистење
простор:
Пелена,Шише,Телефон,Списанија,итн може да се стави во
Употреба:
Ранец,рамо кеси,чанта,гласник торба

Најдобри понуди