• Неодамнешно
  • -20 %
AC 100-240V да DC 12V 1.5 Е да го Вклучите Моќ Конектор за Конвертор Адаптер за НАС Plug - L057 Нова жешка

AC 100-240V да DC 12V 1.5 Е да го Вклучите Моќ Конектор за Конвертор Адаптер за НАС Plug - L057 Нова жешка

DEN 109.00
DEN 136.32

Количина на стоки
Тековен

Широк влезниот опсег, висока прецизност напон cn1520154873yhmu заштита од Преоптоварување Краток спој protectio во Текот температура заштита Заштеда на Енергија Модел : PLIU - 1077 Влез : 100-240 VAC 50/60 Hz Излез : 12 VDC 1500m A Inteface:inner 2.5mm,outer 5.5.мм Приклучок : НИ Приклучок Адаптер Големина : (Приближно) 7cm x 3.5 cm x 2.7 cm/ 2.8" x 1.4" x 1.1"(L*W*H) кабел Должина : (Приближно) 90cm/ 35.43" Боја : Црна Количина : 1pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : Напојување Адаптер x 1

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
видете информации
Излез Тип На:
AC
врска:
Приклучок Во
Употреба:
видете информации

Најдобри понуди