• Неодамнешно
  • -5 %
Нови 5pcs/многу 28MM рачно изработени Ретро Позлатен Сребрен Цинк Легура Гроздобер Круг Орел Монета Шарм приврзоци За DIY Накит Додатоци

Нови 5pcs/многу 28MM рачно изработени Ретро Позлатен Сребрен Цинк Легура Гроздобер Круг Орел Монета Шарм приврзоци За

DEN 84.00
DEN 88.80

Количина на стоки
Тековен


Материјал : А lloy
големина : 28 MM
Тежина : Околу 27g
Количина : 5piece/Торба
Состојба : 100% Сосема Нов

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PJ205
Стил:
Панк
Шарм Тип:
Животни
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
noverty
Материјал:
Метал

Најдобри понуди