• Неодамнешно
  • -40 %
LUXUSTEEL Мода Елка Pendant Ѓердан од Злато Боја Шарм Кристал Ѓердан Earring Комплети За Жени Свадба Накит

LUXUSTEEL Мода Елка Pendant Ѓердан од Злато Боја Шарм Кристал Ѓердан Earring Комплети За Жени Свадба Накит

DEN 216.00
DEN 360.00

Количина на стоки
Тековен


Нашата Продавница Дома линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/517046
Продажба на Објект линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/sale-items/517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1pc ѓердан и 1pair earring
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
свадба накит сетови
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
LUXUSTEEL

Најдобри понуди