• Неодамнешно
  • -20 %
XK217 Висок квалитет на машки кошули Cufflinks високи пилоти црвено авиони Cufflinks бренд за машка облека додатоци

XK217 Висок квалитет на машки кошули Cufflinks високи пилоти црвено авиони Cufflinks бренд за машка облека додатоци

DEN 138.00
DEN 172.80

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
XKZM среќен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Број На Модел На:
XK-217
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Најдобри понуди