• Неодамнешно
  • -28 %
Chaveiro Креативни Trinket Луксузни Прободен Срцето Кристал Копче Синџир Прстен Носителот llaveros Жените Шарм Торба Додатоци Сувенири R154

Chaveiro Креативни Trinket Луксузни Прободен Срцето Кристал Копче Синџир Прстен Носителот llaveros Жените Шарм Торба

DEN 124.00
DEN 171.84

Количина на стоки
Тековен

Кристал Алуминиумски Копче со синџири Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Pendant големина : 3*3.9 cm Вкупна должина : 9cm Тежина : 35g

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
ZHONGTAO
Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
R154
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Функција:
keychain
Компатибилност:
keychain
Количина:
1pcs
Материјал:
Цинк Легура со Кристал
Боја:
како Слика
Големина:
3*3.9cm
користат за:
Автомобил Жените Торба Клуч Итн
Потекло:
Кина
Тежина:
35g

Најдобри понуди